Відділ освіти Попільнянської селищної ради

Відкриття II туру Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч"

Дата: 16.02.2024 14:16
Кількість переглядів: 11

Відділ освіти Попільнянської селищної ради координує проведення змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед школярів навчальних закладів Попільнянської  ТГ у 2023-2024 навчальному році.  Це наймасштабніші  змагання серед учнів України під гаслом Разом Переможемо  які проходять за підтримки Президента України. Мета змагань – збільшити частку учнів і учениць, які постійно займаються фізичною культурою і спортом.

Змагання проводяться з п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, фут зал, спортивне орієнтування і чирлідинг.

15 лютого 2024 року на базі Попільнянського ліцею відбулося урочисте відкриття ІІ етапу змагань (територіального) у якому взяли участь команди юнаків з волейболу. Найкращий рівень у цьому виді змагань показала команда Попільнянського ліцею.

Бажаємо їм високих здобутків у наступних етапах!