Відділ освіти Попільнянської селищної ради

7  березня на базі Попільнянського ліцею відділом освіти Попільнянської селищної ради проведено ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти Попільнянської селищної ради. Найкращий рівень  у цьому виді спорту показала команда Попільнянського ліцею.

10:08 08.03.2024

II тур змагань з баскетболу (дівчата)

29 лютого відділом освіти Попільнянської селищної ради організовано проведення змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Цього разу на базі Попільнянського ліцею відбувся ІІ етап змагань з баскетболу серед команд дівчат. Як і в попередніх змаганнях, найкращий рівень у цьому виді спорту показала команда Попільнянського ліцею.

09:18 01.03.2024

II тур змагань з баскетболу(юнаки)

Відділ освіти Попільнянської селищної ради продовжує організацію проведення наймасштабніших змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед школярів України під гаслом "Разом Переможемо", які проходять за підтримки Президента України. Мета змагань – збільшити частку учнів і учениць, які постійно займаються фізичною культурою і спортом.

10:25 23.02.2024

Відкриття II туру Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч"

Відділ освіти Попільнянської селищної ради координує проведення змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед школярів навчальних закладів Попільнянської  ТГ у 2023-2024 навчальному році.  Це наймасштабніші  змагання серед учнів України під гаслом Разом Переможемо  які проходять за підтримки Президента України. Мета змагань – збільшити частку учнів і учениць, які постійно займаються фізичною культурою і спортом.

14:16 16.02.2024